0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 
Ваш дизайн

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

 

Цей Договір публічної оферти  (надалі – Договір) є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України, його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець).


 Будь ласка, уважно прочитайте текст цього Договору, і якщо ви не згодні з яким-небудь його пунктом, пропонуємо вам відмовитися від купівлі Товару. У випадку прийняття умов Договору, ви погоджуєтеся з усіма його умовами і підтверджуєте, що вам зрозумілі всі його положення.


 Цей Договір адресований необмеженому колу осіб, який є офіційною публічною пропозицією Продавця укласти з Покупцями договір купівлі-продажу Товарів, фотографії яких розміщені у відповідному розділі інтернет-магазину «Fiore - вбудована техніка для кухні» за адресою https://fiore.com.ua/.


 При повній згоді з цим Договором публічної оферти Покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, повернення товару, відповідальності за недобросовісне замовлення і за невиконання умов  цього Договору.


 Договір вважається укладеним з моменту натискання кнопки «Оформити замовлення» на сторінці оформлення замовлення і підтвердження його покупки або шляхом усного підтвердження по телефону.


 Натискання на сайті на сторінці оформлення замовлення кнопки «Оформити замовлення», або усного підтвердження по телефону, або письмового підтвердження в месенджерах, або письмового підтвердження в sms-повідомленнях,  означає, що Покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), згідно чинного українського законодавства, прийняв до виконання умови Договору публічної оферти, які вказані нижче.


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


1.1. Цей Договір укладається шляхом надання повної й безумовної згоди (акцепту) Покупця на укладення Договору в повному обсязі,без підпису письмового примірника Договору Сторонами.


1.2. Договір має юридичну силу відповідно до ст. 633, 641, 642 Цивільного кодексу України і є рівносильним Договору, підписаному Сторонами на папері.


1.3. Відповідно до положень ч.2 ст. 638 та ст. 642 Цивільного кодексу України у разі прийняття викладених нижче умов, Користувач акцептуючи дану публічну оферту стає Покупцем, а Продавець і Покупець спільно - Сторонами Договору.


1.4. У зв'язку з вищевикладеним,уважно ознайомтеся з текстом цієї публічної оферти і якщо ви не згодні з її умовами та правилами, або з будь-яким іншим пунктом її умов, Продавець пропонує вам відмовитися від укладення Договору і придбання Товарів.


1.5. Публічна оферта, виражена в цьому Договорі, набирає чинності з моменту її розміщення в мережі Інтернет за адресою: https://fiore.com.ua/ і діє до моменту відкликання публічної оферти Продавцем.


1.6. Укладаючи цей Договір, Покупець підтверджує, що розуміє значення своїх дій і здатний керувати ними, не перебуває під впливом помилки, обману, насильства, погрози. Договір укладено Покупцем добровільно, з попереднім повним ознайомленням з умовами цього Договору, зміст якого йому зрозуміло.


1.7. Продавець має право в будь-який час на свій розсуд змінити умови публічної оферти або відкликати її. У разі зміни Продавцем умов цього Договору-оферти, зміни набирають чинності з моменту розміщення змінених умов в мережі Інтернет за адресою https://fiore.com.ua/, якщо інший термін не зазначений Продавцем при такому розміщенні.


1.8. Покупець підтверджує факт ознайомлення та згоди з усіма умовами цього Договору в повному обсязі шляхом акцептування.


1.9. Укладаючи Договір (тобто акцентуючи умови існуючої Пропозиції (Оферти) шляхом оформлення Замовлення), Покупець підтверджує наступне:


1.9.1. Покупець цілком і повністю ознайомлений, і згоден з умовами цієї пропозиції (оферти), включаючи зміст цього Договору, порядок прийняття претензій, характеристики Товару, ціну Товару, умови оплати вартості Товару, умови доставки Товару і оплати вартості такої доставки,умови повернення Товару, гарантійні зобов'язання щодо Товару, тощо.


1.9.2. Якщо Покупець є фізичною особою, він дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього строку дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії. Крім цього, укладенням цього Договору, Покупець підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлених Законом України «Про Захист персональних даних», про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Покупець також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Покупця, не змінюючи при цьому мети обробки персональних даних. Обсяг прав Покупця, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.


1.10. Цей Договір вважається укладеним  з моменту натискання на кнопку «Оформити замовлення» або усного підтвердження по телефону, яким Покупець надає згоду здійснити покупку наявного у Продавця Товару та діє до моменту отримання Покупцем Товару від Продавця і повного розрахунку з ним.


2.ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ 

2.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах цього Договору. Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в інтернет-магазині, в тому числі:


- добровільний вибір Покупцем Товарів в інтернет-магазині;


- самостійне оформлення Покупцем замовлення в інтернет-магазині;


- оплата Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;


- обробка та доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.


2.2. Цей Договір поширюється на всі види Товарів і Послуг, представлених на сайті, поки такі пропозиції з описом розміщені в каталозі інтернет-магазину.


2.3. Покупець зобов'язаний самостійно ознайомитися з умовами цього Договору, і Продавець не зобов'язаний додатково або будь-яким іншим способом інформувати Покупця про наявність Договору крім публікації його на сайті https://fiore.com.ua/.


2.4. Шляхом укладення цього Договору Покупець Підтверджує, що він ознайомлений з інформацією про Товар, який продається за умовами цього Договору, а саме щодо його форми, габаритів, зовнішнього вигляду, дизайну, кольору, розміру, якості, з характеристиками матеріалу, з якого Товар Виготовлений, а також з інформацією про його виробника, усвідомлює такі характеристики Товару і їх значення, і згоден на придбання такого Товару з такими характеристиками.


3. РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ

3.1. Реєстрація на Сайті здійснюється за адресою https://fiore.com.ua/index.php?route=account/simpleregister.


3.2. Реєстрація на Сайті не є обов'язковою для оформлення Замовлення.


3.3. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що вказується Користувачем при реєстрації.


3.4. Користувач зобов'язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані Користувачем при реєстрації. У разі виникнення у Користувача підозр щодо безпеки його логіна та пароля або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, Користувач зобов'язується негайно повідомити про це Продавця, направивши відповідний електронний лист за адресою: [email protected]


3.5. Спілкування Користувача/Покупця з представниками Продавця має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі і комунікаційного етикету. Суворо заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також погроз і шантажу, в незалежності від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані.4. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТОВАРИ

4.1. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) додаткову інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару.


4.2. Зазначена на сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.


4.3. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.


5. ПОРЯДОК ПРИДБАННЯ ТОВАРУ

5.1. Покупець Інтернет-магазину має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину. Замовлення може бути оформлене Покупцем наступними способами: зроблене по телефону, повідомленням на електронну пошту або оформлене самостійно на Сайті.


5.2. Супроводжуючі товар фотографії є ​​простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Різниця в відтінках товару і фотографії на сайті не є ознакою неякісного товару. На різницю у відтінках можуть вплинути настройки моніторів, закладені виробниками техніки. Супроводжуючі товар описи / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по товару Покупець повинен звернутися по одному з контактів, вказаних на Сайті.


5.3. У разі відсутності замовлених Покупцем товарів на складі Продавця, останній має право виключити зазначений товар із замовлення / анулювати замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, зазначену Покупцем при реєстрації, або іншим способом.


5.4. У разі анулювання повністю або частково передплаченого замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, яким товар був оплачений.


5.5. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.


5.6 Продавець має право відмовитися від передання Товару Покупцеві у випадку, якщо відомості, вказані Покупцем під час оформлення Замовлення, є неповними або викликають підозру щодо їх дійсності.


5.7. Після оформлення Замовлення на сайті Покупцеві надається повна інформація про зроблене замовлення, шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або по телефону. Менеджер, який обробляє замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує спосіб і дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.


5.8. При оформленні Замовлення, Покупець повинен точно вказати дані отримувача. Невірна інформація, надана Покупцем, може перешкодити виконанню Замовлення в зазначений час. В такому випадку доставка відкладається до моменту коригування даних.


5.9. В день передачі Замовлення в Службу доставки, Покупцеві надають інформацію про номер транспортної декларації або накладної, по якій було відправлене Замовлення. Дана інформація буде надана за допомогою повідомлення на телефонний номер Покупця або електронної пошти, або по дзвінку Покупцеві. Дата передачі товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку в разі наявності об'єктивних, на думку Продавця, причин.


5.10. За відсутності товару Покупець має право замінити його іншим товаром, відмовитися від даного товару або анулювати замовлення.


5.11. Формування замовлення проводиться  протягом трьох робочих днів з моменту його підтвердження Покупцем по телефону або отримання Покупцем повної оплати за товар. В разі, якщо Замовлення відправлено у вихідний або святковий день, строк формування починається з першого після вихідного робочого дня.


5.12. У разі виникнення у Покупця питань, які стосуються властивостей і характеристик товарів, перед оформленням замовлення Покупець може звернутися до Продавця будь-яким доступним на сайті способом.


5.13 Найменування, характеристики, кількість, артикул, ціна обраного Покупцем товару вказуються в кошику Покупця на сайті інтернет-магазину «Fiore - вбудована техніка для кухні».


5.14 Якщо Продавцю необхідна додаткова інформація, він має право запросити її у Покупця. У разі ненадання необхідної інформації Покупцем, Продавець не несе відповідальності за надання якісної послуги Покупцю при покупці товарів в інтернет-магазині.


6. ЦІНА ТА ПОРЯДОК ОПЛАТИ

6.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем і вказується на сайті інтернет-магазину «Fiore - вбудована техніка для кухні». Ціна замовлення визначається шляхом додавання ціни всіх включених в замовлення товарів, яка дорівнює сумі, що підлягає до сплати, що вказується на сайті інтернет-магазину при оформленні замовлення в момент його розміщення.


6.2. Під замовленням товару розуміється формування замовлення і (або) його оплата готівкою або безготівковими коштами, в залежності від того, що настане раніше, за умови Акцепту цього Договору.


6.3. Замовлення, зроблене в інтернет- магазині, оплачується Покупцем, заздалегідь обумовленим або зазначеним у формі замовлення одним із способів:

  • Безготівковий розрахунок. Оплата на розрахунковий рахунок чи карту Приватбанку. Комісія, встановлена ​​банком за платіж покладається на Покупця.

  • Онлайн-оплата банківською карткою (LiqPay).

  • Післяплата (накладений платіж). Комісія Перевізника за накладений платіж покладається на Покупця, згідно з тарифами перевізника.

  • Готівкою, якщо Покупець перебуває в місті Чернівці.

  • будь-яким іншим способом за домовленістю з Продавцем. 


6.4. Оплата Товару  здійснюється в національній валюті України.


6.5. Замовлення вважається сплаченим з моменту надходження оплати на розрахунковий рахунок Продавця або його представника. Факт оплати замовлення свідчить про згоду Покупця з умовами цього договору.


6.6. Ціна товару, що вказана на сайті інтернет-магазину, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. Що стосується неправильно вказаної на сайті ціни замовленого Покупцем товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження замовлення по виправленій ціні або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.


6.7. До моменту зарахування коштів Покупця на розрахунковий рахунок Продавця товар не резервується. Продавець не може гарантувати доступність товару Продавця в кількості, зазначеній в момент оформлення замовлення, в результаті чого можуть збільшитися терміни обробки Замовлення. 


6.8. Зобов’язання Покупця по оплаті товару вважаються виконаними з моменту надходження Продавцю коштів в повному розмірі. 


6.9. У разі необхідності здійснення повернення коштів Продавцем Покупцеві для здійснення повернення коштів Покупець зобов'язаний повідомити Продавцю реквізити банківського рахунку, на який Продавець зобов'язаний перерахувати грошові кошти.


6.10. Замовлення приймаються до виконання тільки після надходження грошових коштів у розмірі 100% на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати «накладним платежем» за умовою доставки товару «Новою поштою».


6.11. Повідомлення про оплату замовлення відправляється Покупцеві на електронну адресу або повідомляється по телефону, номер якого був зазначений при оформленні Замовлення.


6.12. Послуги платіжних систем і терміналів, банківські комісії тощо Покупець оплачує додатково. 


6.13. Послуги доставки у вартість товару не входять і оплачуються Покупцем окремо.7. УМОВИ ДОСТАВКИ ТОВАРУ

7.1. При оформленні Замовлення, Покупець повинен чітко вказати вимоги по його доставці. Способи, порядок і терміни доставки товарів вказані на сайті в розділі «Доставка і оплата». Порядок і умови доставки зробленого товару Покупець погоджує з менеджером інтернет-магазину в момент оформлення покупки або при оформленні замовлення на сайті.


7.2. Відвантаження Товару Покупцю відбувається після надходження від Покупця 100% оплати по виставленому рахунку.


7.3. Разом із Замовленням Одержувачу надаються передбачені чинним законодавством документи.


7.4 Доставка і повернення замовлення виконується силами Продавця або службами доставки (далі-Компаніями-перевізниками) за рахунок Покупця, якщо інше не передбачене Договором або діючим законодавством. Загальний термін доставки не може перевищувати 9 (дев’яти) днів.


7.5. Загальний термін доставки товару складається з терміну обробки замовлення і терміну доставки. Термін обробки замовлення - від одного до трьох робочих днів. Термін доставки від 1 до 7 діб, залежно від адреси населеного пункту та  Компанії-перевізника.


7.6. У разі затримки доставки товару не з вини Продавця, термін доставки може бути продовжений на 30 (тридцять) календарних днів, за умови завчасного повідомлення Продавцем Покупця про затримку шляхом направлення відповідного повідомлення на електронну пошту Покупця або за телефоном, вказаним Покупцем. Таке подовження термінів не є порушенням зобов'язання за Договором.


7.7. Доставка товарів здійснюється по всій території України.


7.8. При доставці товарів в інші міста України чи на територію іншої країни, що виконується Компаніями-перевізниками, Покупець у повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів цими Компаніями-перевізниками.


7.9. Вартість доставки в інтернет-магазині не вказується, оскільки залежить від діючих тарифів Компаній-перевізників.


7.10. Вартість доставки товарів по території України та за кордон сплачується Покупцем згідно тарифів Компаній-перевізників. Точна вартість доставки визначається Компанією-перевізником. Також можливе здійснення самовивозу (безкоштовно) товарів зі складу у м. Чернівці.


7.11. Продавець не несе відповідальності за терміни доставки замовлення, якщо вони залежать від дій третіх осіб (Компаній-перевізників).


7.12. При отриманні товару Покупець має впевнитися в його цілісності та комплектності шляхом огляду вмісту упаковки. У випадку виявлення недоліків/пошкоджень, нестачі – зафіксувати їх в акті, який разом із Покупцем повинна підписати особа, що безпосередньо здійснює доставку. За можливості, недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відео зйомки. Протягом 1 (одного) дня з моменту отримання Товару, Покупець зобов’язаний повідомити менеджера Продавця про виявлені недоліки (пошкодження/неповну комплектацію) та домовитися про заміну товару. Сторони погодили, що у випадку недотримання обов’язкових вимог вказаної процедури, Покупцем визнається отримання  товару у належному стані – без будь яких пошкоджень та недоліків.


7.13. Факт отримання товару та відсутність претензій до якості товару, який доставляється Компаніями-перевізниками, Покупець підтверджує власним розписом у товарно-транспортній накладній, декларації Компанії-перевізника, або у видатковій накладній при отриманні товару. Зі свого боку, Продавець гарантує відвантаження товару Компанії-перевізнику у кількості, зазначеній і оплаченій Покупцем, в комплектності згідно специфікації цього товару і в належному (робочому) стані і якості.


7.14. Покупець має право відмовитися від доставленого товару. При відмові Покупець в повному обсязі оплачує транспортні витрати Продавця, понесені ним на доставку товару в місто Покупця та повернення товару в місто Продавця по тарифам кур'єрської служби або Компанії-перевізника.


7.15. Оплата за послуги Компанії-перевізника вираховується із суми, перерахованої Покупцем за товар. Залишок суми повертається Покупцеві на підставі його листа, відправленого на електронну пошту [email protected] із зазначенням розрахункового рахунку, на який повинні бути повернуті грошові кошти. Всі питання, що виникли в процесі оплати і отримання товару, Покупець може з'ясувати за контактами вказаними в розділі Контакти.


7.16. Право власності та ризик випадкової втрати або пошкодження товару переходить до Покупця з моменту отримання товару і підписання ним товарного чека і/або замовлення (і/або товарно-транспортного документа, експрес-накладної перевізника тощо) на доставку.


8. УМОВИ ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

8.1. Покупець має право на повернення Продавцеві товару належної якості, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. 


8.2. Покупець має право на повернення товару належної якості протягом 14 (чотирнадцяти) днів, не враховуючи дня купівлі. 


8.3. Покупець має право обміняти товар належної якості на аналогічний у продавця в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням за наступними умовами: 


- товар для обміну Продавцю надано протягом не більше чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі; 


- товар може бути замінений якщо він жодного разу не був в експлуатації, не містить слідів використання і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, плівки, не порушено цілісність пакування як самого товару, так і комплектуючих до нього; 


- товар не містить подряпин, сколів, потертості, повністю справний;


- збережена повна комплектність проданого товару; 


- товар може бути замінений при пред’явленні Покупцем розрахункового документа, чеку, транспортних документів тощо, виданих Покупцю разом з проданим товаром, які підтверджують оплату та отримання товару.  


8.4. У разі, якщо товар не відповідає умовам визначеним п. 8.3., Продавець має право відмовити в обміні товару.


8.5. Повернення Покупцеві вартості товару належної якості здійснюється протягом 7 (семи) календарних днів з моменту отримання такого товару Продавцем за умови дотримання вимог, передбачених п.п. 8.1. -8.3. Договору, чинним законодавством України. Вартість товару підлягає поверненню шляхом банківського переказу. Доставка Товару належної якості за адресою Продавця, здійснюється за рахунок Покупця та Продавцем Покупцеві не відшкодовується. 


8.6. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного терміну недоліків у товарі, Покупець, в порядку та у терміни, що встановлені законодавством України, має право пред'явити Продавцеві вимоги, передбачені Законом України «Про захист прав споживачів». При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, термін на їх усунення відраховується з дати отримання товару Продавцем.


8.7. Продавець не відповідає за недоліки товару, які виникли після його передачі Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб або непереборної сили. 


8.8. У разі заміни або повернення товару, Покупець або Одержувач повинен повернути попередній товар в такому ж вигляді, в якому йому було доставлено.


9. ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ ТОВАРУ. ВИМОГИ ПОКУПЦЯ, ПОВ'ЯЗАНІ З НЕДОЛІКАМИ ТОВАРІВ

9.1. Продавець несе відповідальність за недоліки, виявлені в товарі протягом гарантійних термінів.


9.2. На товари, на які виробниками гарантійні терміни не встановлено, Продавець встановлює гарантійний термін в 30 (тридцять) днів, не рахуючи дня продажу.


9.3. Гарантійним обслуговуванням є безкоштовне усунення недоліків товару, що виникли з вини виробника, за умови дотримання правил зберігання, транспортування та експлуатації, що встановлюються виробником.


9.4. Для підтвердження права на гарантійний ремонт і обслуговування, або гарантійного обміну  придбаного товару Покупець зобов'язаний пред'явити товарний чек або інший розрахунковий документ, який підтверджує факт оплати товару. Без пред'явлення вказаних документів претензії не приймаються.


9.5. Безкоштовний гарантійний ремонт здійснюється тільки в тому випадку, якщо товар буде визнано несправним через заводський дефект, і тільки протягом терміну, встановленого в п. 9.2. цього договору.


9.6. Гарантійний обмін здійснюється за умови:


- заповнення заяви про обмін;


- оформлення відправлення «Новою поштою» на склад Продавця на адресу вказану в товаросупроводжувальних документах, які були надані разом з товаром;


- направлення разом з товаром копії розрахункового документа, який підтверджує оплату товару;


- повідомлення номеру ТТН менеджеру інтернет-магазина.


9.7. Гарантійні зобов'язання анулюються в наступних випадках: 


- Пошкоджено будь-які захисні знаки фірми - виробника. 


- Серійні номери на виробах або їх маркування не відповідають відомостям, зазначеним в гарантійному талоні. 


- Виріб піддавався ремонту не уповноваженими особами з порушенням вимог виробника і норм техніки безпеки. 


- Дефекти викликані змінами внаслідок застосування Товару з метою, що не відповідає встановленій сфері застосування даного Товару, зазначеної в керівництві по експлуатації. 


- Товар пошкоджено або вийшов із ладу у зв'язку з порушенням правил і умов установки, підключення, адаптації під місцеві технічні умови Покупця, експлуатації, зберігання і транспортування. 


- Товар пошкоджено внаслідок природних стихій, пожеж, повеней, землетрусів, побутових чинників та інших ситуацій, що не залежать від Продавця. 


- Товар має виражені механічні або електричні пошкодження. 


- З’явилося пошкодження, викликане потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах. 


- Дефекти викликані використанням витратних матеріалів, які не відповідають вимогам експлуатації. 


- Виникли пошкодження, викликані використанням нестандартних запчастин.


9.8. Вимоги, заявлені Покупцями після закінчення гарантійних термінів, розглядаються Продавцем в порядку, встановленому законодавством.


10. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

10.1 Продавець має право:


- В односторонньому порядку припинити продаж Товарів та надання Послуг  (відмовити в оформленні Замовлення/продажі та доставці Товарів) у випадку порушення Користувачем/Покупцем умов Публічної оферти.


- На власний розсуд, в односторонньому порядку змінювати ціну на Товари. У будь-якому випадку, ціна Товару підтвердженого Продавцем Замовлення залишається незмінною.


- У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів, Продавець вправі виключити зазначений Товар із Замовлення/анулювати Замовлення Покупця, обов’язково повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу електронної пошти, вказаної Покупцем при реєстрації чи оформленні Замовлення (або зателефонувати за вказаним Покупцем номером телефону). 


- На власний розсуд, в односторонньому порядку вносити зміни до умов Публічної оферти, шляхом її  розміщення (оприлюднення) в новій редакції на сайті. Зміни вступають в силу з моменту їх розміщення (оприлюднення), якщо інший строк вступу змін в силу не визначений додатково при їх публікації.


- Розміщувати на сайті інформацію про рекламні заходи та маркетингові активності, які проводяться чи будуть проводитись Продавцем та/або третіми особами-партнерами Продавця. Також, відповідно до умов цієї Публічної оферти та Політики конфіденційності, надсилати на адресу електронної пошти, за допомогою СМС або месенджерів, Користувачам/Покупцю електронні листи з інформацією про новини, рекламні заходи, маркетингові активності, інші комерційні пропозиції Продавця.


- Організовувати доставку Замовлень, залучаючи до надання послуг з доставки третіх осіб.


10.2 Продавець зобов’язується:


- Після здійснення підтвердження Замовлення, виконувати належним чином оформлені та підтверджені Замовлення.


- Доставити Товари згідно з оформленим Замовленням та умовами Публічної оферти.


- Перевірити кількісні та якісні характеристики Товару під час його пакування та підготовки до доставки.


- Жодним чином не розголошувати інформацію про персональні дані Користувачів та Покупців, паролі та інші дані доступу.


- Надати кожному Користувачеві можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів та інших комерційних пропозицій Продавця, що направляються останнім на адресу електронної пошти, вказаної при реєстрації на сайті. 


10.3 Користувач/Покупець має право:


- Обрати Товари, оформлювати та направляти Замовлення на відповідних сторінках сайту.


- Вимагати від Продавця виконання умов та обов’язків, що передбачені цією Публічною офертою.


- Відмовитися від отримання рекламних матеріалів та інших комерційних пропозицій Продавця, що направляються останнім на адресу електронної пошти Користувача або  шляхом направлення йому  СМС чи повідомлень в месенджери.


10.4 Користувач/Покупець зобов’язується:


- До моменту Акцепту цієї Публічної оферти ознайомитися з усіма її умовами та положеннями.


- Ознайомитись з інформацією про Товар (його описом), яка розміщена на сайті, до моменту оформлення та направлення Замовлення.


- Належним чином оплатити та отримати оформлене відповідно до умов цієї Публічної оферти Замовлення.


- При реєстрації та/або при оформленні Замовлення надати Продавцю повну інформацію, що необхідна для здійснення доставки Замовлення. Користувач/Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинили неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Користувачем/Покупцем.


- При одержанні Замовлення впевнитися у цілісності та комплектності Товару шляхом огляду вмісту Замовлення. У випадку виявлення пошкоджень чи неповної комплектації Товару – зафіксувати всі відмінності в акті.


- Ознайомитись з Правилами перевезення вантажів Компаній-перевізників до моменту оформлення Замовлення.


11. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

11.1. Сторони відповідають за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором і чинним законодавством України. 


11.2. Продавець не несе відповідальності за змінений виробником зовнішній вигляд, комплектацію Товару. 


11.3. Сторони звільняються від відповідальності за повне чи часткове невиконання своїх обов’язків за Договором, у випадку настання обставин непереборної сили (форс-мажор), які виникли після підписання даного Договору. До обставин форс-мажор відносяться: стихійні лиха, страйки, зміни чинного законодавства України, рішення директивних органів, встановлення карантину, оголошення війни, початок бойових дій, блокада, ембарго, міжнародні санкції. Сторона, для якої наступили форс-мажорні обставини, зобов’язана протягом 72 годин з моменту їх виникнення та документального підтвердження повідомити іншу Сторону про такі факти та вказати орієнтовний строк дії таких форс-мажорних обставин. Належним доказом наявності форс-мажорних обставин є довідка уповноваженого органу  за місцем виникнення таких обставин або за місцем знаходження Сторони, яка посилається на такі обставини. У разі наявності обставин непереборної сили строк виконання Сторонами зобов’язань по цьому Договорі продовжується на строк існування обставин форс-мажору. 


11.4 Відповідальність Продавця за зміни умов придбання Товару в порівнянні з вказаними на сайті обмежується тим, що Покупець має право відмовитися від придбання Товару і вимагати у Продавця повернення сплачених за нього коштів (якщо вони були фактично сплачені Покупцем до моменту передання Товару).


11.5 Продавець не несе відповідальності за вибір Покупцем Товару, він лише гарантує відповідність замовлених позицій.


11.6 Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном перебувала інша особа) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним засадам моральності.


12. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ. РОЗГЛЯД ПРЕТЕНЗІЙ

12.1. У разі виникнення спорів, пов'язаних з виконанням Сторонами цього Договору, за винятком спорів щодо стягнення заборгованості з Покупця, Сторони зобов'язуються вирішувати їх шляхом переговорів з дотриманням претензійного порядку. Термін розгляду претензії — 7 (сім) календарних днів від дати її отримання. По спорах у зв'язку із стягненням заборгованості з Покупця дотримання претензійного порядку не потрібно.


12.2 Усі спори, розбіжності або вимоги, що виникають з цього Договору або у зв'язку з ним, у тому числі що стосуються його виконання, порушення, припинення або недійсності, підлягають вирішенню у відповідному суді згідно українського законодавства.


13. СТРОК ДІЇ ЦЬОГО ДОГОВОРУ

13.1 Договір набирає чинності з моменту його акцептування Покупцем і діє до моменту повного виконання зобов'язань Продавцем і Покупцем.


13.2 Даний Договір може бути достроково припинений:


- за взаємною згодою Продавця і Покупця;


- за рішенням суду;


- у разі виникнення обставин непереборної сили (форс-мажор).


14. ІНШІ УМОВИ

14.1 Продавець може здійснювати аудіо фіксацію розмов з використанням відповідного телекомунікаційного обладнання за умови повідомлення Користувачів/Покупців про факт здійснення аудіо фіксації шляхом усного застереження. Такий запис може вчинятися Продавцем для реалізації останнім своїх прав та законних інтересів, а також з метою підвищення якості надання послуг тощо. Продавець керується твердженням, що Користувач/Покупець, який не згоден з аудіо фіксацією розмови, має змогу не продовжувати спілкування з менеджером інтернет-магазину після отримання повідомлення про здійснення аудіо фіксування.


14.2 Продавець залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію, представлену на сайті.


14.3 Сайт і надані сервіси можуть бути тимчасово, частково або повністю недоступні внаслідок проведення профілактичних або інших робіт, або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Користувачів/Покупців або без такого. 


14.4 Якщо будь-яке положення (умова), яке має місце в цьому Договорі або в будь-якому іншому документі, пов’язаному з ним, стає недійсним, незаконним, - дія та виконання положень цього документу, які залишились, не будуть ніяким чином порушені або послаблені, а таке положення (умова) буде вважатися виключеним з Договору.


14.5 Назви розділів, включені до цього Договору, використовуються виключно для зручності та не повинні розглядатися або тлумачитися як такі, що мають істотний зміст при інтерпретації значення будь-якого положення цього Договору.


14.6 Реєструючись на сайті інтернет-магазину https://fiore.com.ua/, Покупець надає Продавцю згоду на отримання інформаційних повідомлень від Продавця і його партнерів, діючих на підставі договору з Продавцем, за допомогою служб коротких повідомлень (СМС), електронної пошти, месенджерів. 


14.7 У будь-який момент Покупець має право відмовитися від отримання такої розсилки в розділі «Особистий кабінет» на сайті інтернет-магазину. 


14.8 Сайт інтернет-магазину містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування і інші охоронювані законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення.


14.9 Увесь зміст сайту інтернет-магазину охороняється законодавством України, міжнародними договорами.


14.10 Користувач/Покупець чи будь-які інші треті особи не мають права використовувати матеріали, розміщені на сайті інтернет-магазину, зокрема: вносити зміни, копіювати, публікувати, передавати третім особам тощо.


14.11 Власником інтернет-магазину https://fiore.com.ua/ є Шароді Олександр Петрович.


15. АДРЕСА ТА РЕКВІЗИТИ ПРОДАВЦЯ

Адреса здійснення господарської діяльності Продавців та місцезнаходження магазину: м. Чернівці, вул. Комарова, 33. Інші реквізити Продавців вказуються окремо в рахунках на оплату.