0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 
Ваш дизайн

Гарантія

Магазин кухонної техніки Fiore не ставить собі за мету лише продавати товар, наше основне завдання - задовольнити потреби кожного клієнта. Щоб добитися бажаного, ми пропонуємо своїм покупцям повний спектр послуг від консультації у виборі товару до повноцінної клієнтської підтримки поза межами нашого магазину. Нам важливо зберегти довгострокові відносини зі своїми покупцями, тому з нами ви отримаєте:

1. Кваліфіковану консультацію при виборі техніки. Нам важливо зберегти гармонію вашої кухні, тому наші консультанти готові вислухати всі ваші побажання і разом підібрати найоптимальніший варіант у кожному конкретному випадку.

2. Навчання та поради щодо використання техніки. Наші консультанти нададуть всі необхідні інструкції з використання та догляду за обраною технікою, щоб ви могли насолоджуватися покупкою якомога довше.

3. Онлайн підтримка. В разі необхідності, клієнти можуть отримати підтримку дистанційно через соціальні мережі, вебсайт або телефон. Ми готові відповісти на будь-які ваші питання, щодо придбаної в нашому магазині техніки, в онлайн режимі.

4. Виїзд представників сервісної служби. Напишіть, чи зателефонуйте і ми допоможемо вам доставити, встановити, або відремонтувати придбану у нас техніку.

5. Надаємо умови для вирішення повного спектра гарантійних та після гарантійних випадків. Наша гарантія надає покупцю повний супровід клієнтської підтримки від доставки товару до сервісного центру до доставки його, перевірки на справність та встановлення на робоче місце.